طراحی سه بعدی کابینت آشپزخانه در تهران حرفه ای و با قیمت مناسب

پیش از آنکه طرح اصلی در ذهن خریدار نقش ببندد، طرح اولیه ای که به آن پیش طرح می گویند، به ذهن و نظر خریدار خطور می کند. توضیحاتی و نکاتی از این پیش طرح، توسط خریدار به کابینت ساز در شهر تهران داده می شود. تا بر اساس خواست و سلیقه مشتری کابینت طراحی و اجرا شود.
مرحله بعدی که گام اولیه برای ساخت و اجرای کابینت محسوب می شود، اندازه گیری دقیق فضا و محیط برای دراوردن طرح اولیه است. برای این کار باید به صورت حضوری به آشپزخانه رفته و مکان هایی که قرار است کابینت در آنجا نصب شود، تعیین شود.

نکات بسیار مهمی مطرح گردیده است که پیش از شروع به اندازه گیری به شما توصیه میکنیم این مطالب را مطالعه کنید:

قبل از اینکه محل اجاق گاز را در آشپزخانه تعیین کنید، نوع گاز را مشخص نمایید. اینکه اجاق گاز صفحه ای باشد یا معمولی (اجاق گاز مبله) خیلی مهم است. اگر اجاق گاز صفحه ای باشد، باید روی صفحه کار نصب نمایید و زیر آن محیط کابینت ها را کار کنید. ولی اگر اجاق گاز از نوع معمولی بود، محل نصب را به اندازه استاندارد که ۹۰ متر است خالی بگذارید و چیزی در آن جا نصب نکنید. در زمان نصب اجاق گاز حتما به موارد انشعاب لوله گاز، برق و دودکش هود آشپزخانه توجه کنید.

طراحی کابینت سریع |طراحی کابینت مدرن|طراحی کابینت کلاسیک|طراحی سه بعدی کابینت کلاسیک

ویژگی این نرم افزار ها (به غیر از تری دی مکس ) استفاده آسان در مدل کردن کابینت هاست، در حالی که رندر ها و عکس خروجی  آنها هیچ گاه طبیعی و با کیفیت بالا نیست. چون بازار هدف این نرم افزارها، کابینت کارها هستند که تخصص کامپیوتری کمی دارند قطعا به کار مهندسین معمار نخواهد خورد. نرم افزار مورد علاقه و البته تخصصی همان ۳Ds Max هست که برای همه ی نیازهای آنها طراحی شده، از انیمیشن تا کارهای سه بعدی.

نکته مهم این است که اگر با نرم افزارهای جانبی کار میکنید به احتمال فراوان شما معمار و دیزاینر نیستید و همچنان مانند قبل آنچه که به آن عادت دارید را طراحی میکنید. و اگر با ۳Ds Max به احتمال فراوان شما دیزاینر هستید و یا دست کم تخصص شما طراحی کابینت است.

طراحی کابینت آشپزخانه به صورت سه بعدی ابزار ارتباط بصری کابینت کار و کارفرما است. یک طراح کابینت ممبران و یا طراح کابینت مدرن و نئو مدرن باید آشنا به طرح های روز کابینت، متریال موجود و پر مصرف بازار، مشرف به علم روان شناسی و سبک شناسی و … باشد تا با توجه به منطقه پروژه، ابعاد فضا، میزان نورگیری واحد مسکونی، نحوه نورپردازی داخلی، سبک داخلی و خارجی ساختمان، تعداد اشخاصی که در خانه زندگی میکنند و اکسسوری ها و نیازهای خانم خانه و …. باشد.

 

طراحی کابینت سریع |طراحی کابینت مدرن|طراحی کابینت کلاسیک|طراحی سه بعدی کابینت کلاسیک

استخدام طراح کابینت آشپزخانه مدرن و کلاسیک در تهران
طراح کابینت آشپزخانه مدرن و کلاسیک مسلط به نرم افزار ۳Dmax و آنالیز فنی در تهران
طراح داخلی و کابینت حرفه ای جهت دفتر معماری فروشگاه مسلط به نقشه تولید و 3D و VRay در تهران
طراح کابینت آشپزخانه در محدوده غرب تهران
طراح کابینت آشپزخانه در محدوده شرق تهران
طراح کابینت آشپزخانه در محدوده شمال تهران
طراح کابینت خانم مسلط به نرم افزار3dmax
دفتر طراحی کابینت آشپزخانه معتبر در تهران

شماره موبایل طراح کابینت ساکن تهران

طراح کابینت تهران حضوری

طراحی کابینت آشپزخانه با تری دی مکس

طراح دقیق کابینت در تهران

طراحی سه بعدی کابینت آشپزخانه در تهران حرفه ای و با قیمت مناسب

شماره تماس : 09212473692

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonبا ما تماس بگیرید