دسته‌ها
اخبار و مقالات کابینت

قیمت امروز کابینت های گلاس؛مهرماه 1398

 

پارامترهای اصلی برای قیمت کابینت های گلاس کدوم هستند؟

1- نخست، مثل کابینت آشپزخانه MDF، قیمت کابینت آشپزخانه هایگلاس هم وابسته به نوع ورق های گلاس انتخاب شده است: ورق هایگلاس ایرانی؟ خارجی؟ با چه برندی؟. معمولاً ورق های خارجی گران‌تر هستند.

2- دوم طرح کابینت هست (که از نظر اهمیت حتی می‌تونه تبدیل به اولین عامل بشه). خیلی بهتره که طرح رو پیش از سفارش و تصمیم گیری انتخاب کنین، حتی به صورت حدودی. برای شروع می‌تونین با ما تماس بگیرید .

طراحی کابینت سریع |طراحی کابینت مدرن|طراحی کابینت کلاسیک|طراحی سه بعدی کابینت کلاسیک

3- سوم، جزئیات اجرایی پروژه است (مثل جنس یراق آلات و یونیت و غیره)

بازه حدودی قیمت کابینت هایگلاس (های گلاس)

توجه داشته باشید برآورد نهایی قیمت تمام شده کابینت های گلاس، جزئیات زیادی داره و برای محاسبه دقیق باید کمی زمان صرف کنید . به طور تقریب اگر بخواهین حدود قیمت کابینت هایگلاس رو به ازای هر متر طول («متر طول»، یعنی فاصله ای که کابینت روی زمین قرار داره، با مترمربع اشتباه نشه) بدونید، جدول زیر رو ملاحظه کنید:

جدول بازه حدودی قیمت کابینت « های گلاس » – مهر ماه 1398

نوع کابینت هایگلاسحداقل (تومان)حداکثر (تومان)
قیمت کابینت های گلاس ایرانی1,100,0001,300,000
قیمت کابینت های گلاس خارجی گروه 1 تا 31,300,0001,700,000

مثلاً بصورت خیلی سرانگشتی برای یک آشپزخانه با فضای معمول یک کابینت به طول 10 متر لازمه که اگر کابینت های گلاس باشه تقریباً بین 16 تا 20 میلیون تومن در میاد. یادتون باشه این اعداد یک راهنمای کلی و حدودی هستند و برای عدد قطعی لازمه که با کابینت سازهای مختلف و مطمئن وارد مذاکره کنید و اقتصادی ترین قیمت کابینت آشپزخانه رو برای کابینت هایگلاس تون انتخاب کنین.

طراحی کابینت سریع |طراحی کابینت مدرن|طراحی کابینت کلاسیک|طراحی سه بعدی کابینت کلاسیک

توصیه ما اینه که به قیمت متر طول (واحد محاسبه قیمت) اکتفا نکنید و حتماً قیمت نهایی تمام شده (پیش فاکتور) کابینت همراه با جزییات اجرایی مثل طرح و مدل، کیفیت دستگیره ها و از این قبیل موارد رو مدنظر بگیرید. در انتها با حساب تمام جزییات، یک قیمت تمام شده نهایی از کابینت ساز و نجار مدنظرتون بگیرید. موارد زیادی وجود دارد که قیمت متر طول را ارزان تر اعلام کردند ولی قیمت تمام شده نهایی به مراتب گران تر و بالاتر درآمده است!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *